FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

200 zł za celny strzał Lewego!


Już w najbliższą niedzielę starcie, które od lat elektryzuje kibiców na całym świecie - El Clasico! O 21:00 na murawę Camp Nou wybiegną zawodnicy Barcelony oraz Realu Madryt, a wśród nich... wielki Polak Rodak, Robert Lewandowski! Zwycięstwo gospodarzy otworzy im autostradę do tytułu, natomiast goście muszą wygrać, by w wyścigu o mistrza zachować jakiekolwiek szanse. Po 25 kolejkach drużyny dzieli 9 punktów. Katalończycy w ostatnich pojedynkach z "Królewskimi" spisywali się bardzo przyzwoicie, lecz imponujący wynik dwumeczu Benzemy i spółki z Liverpoolem dobitnie pokazał, że nigdy nie można ich lekceważyć. Jak poradzi sobie RL9? W swoim poprzednim Klasyku zdobył bramkę, jak będzie tym razem? Emocji na pewno nie zabraknie, a żeby dodatkowo je zwiększyć, przygotowaliśmy coś specjalnego!

200 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego - jak skorzystać z promocji?

1. W dniach 16-19.03.2023 do momentu rozpoczęcia meczu FC Barcelona - Real Madryt zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO, na minimum jeden strzał celny Roberta Lewandowskiego w starciu Barcelony z Realem Madryt (numer zakładu: 7365- "odda co najmniej jeden strzał w światło bramki podczas El Clasico - TAK") z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. 

5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)Zasady promocji:

  • Oferta: prematch (Robert Lewandowski odda co najmniej jeden strzał w światło bramki podczas El Clasico - nr. zakładu 7365)


  • Kupon: SOLO

  • Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna.

  • Data: 16-19.03.2023 do momentu rozpoczęcia meczu FC Barcelona - Real Madryt, czyli godziny 21:00

  • Depozyt: min 30 zł

  • Stawka: min. 2 zł

  • Bonus: 200 zł w FKP jeżeli kupon okaże się wygrany

  • Warunek: w trakcie trwania promocji w dniach 16-19.03.2023 zarejestruj konto w Fortunie, zrób pierwszy depozyt za min. 30 zł następnie postaw pierwszy kupon za min. 2 zł zawierający typ na strzał celny Roberta Lewandowskiego w starciu z Realem Madryt, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany otrzymasz bonus 200 zł w punktach lojalnościowych..

  • Ważne: Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.