FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

Tabela

P Zespół S W R P Wynik P
1 Brommap. 30 19 5 6 64:40 62
2 Halmstad 30 17 5 8 57:32 56
3 Osters IF 30 13 9 8 47:35 48
4 Trelleborgs FF 30 13 6 11 46:49 45
5 Skovde 30 11 11 8 40:39 44
6 Landskrona Bois 30 11 11 8 40:42 44
7 IK Brage 30 11 9 10 44:40 42
8 AFC Eskilstuna 30 12 4 14 48:46 40
9 Vasteras SK 30 10 10 10 50:49 40
10 Orebro 30 10 7 13 33:38 37
11 Utsikten 30 10 7 13 40:46 37
12 Jonkopings Sodra 30 9 9 12 41:51 36
13 Orgryte 30 8 11 11 45:44 35
14 Ostersunds FK 30 7 10 13 32:44 31
15 Norrby 30 8 7 15 33:47 31
16 Dalkurd 30 8 5 17 37:55 29
  Awans
  Baraż o awans
  Baraż o utrzymanie
  Spadek
P Zespół S W R P Wynik P
1 Brommap. 15 12 2 1 39:16 38
2 Halmstad 15 10 2 3 29:14 32
3 Landskrona Bois 15 8 5 2 26:19 29
4 AFC Eskilstuna 15 8 1 6 29:20 25
5 Osters IF 15 7 4 4 26:19 25
6 Vasteras SK 15 6 6 3 31:24 24
7 Trelleborgs FF 15 7 3 5 23:22 24
8 Norrby 15 6 5 4 17:15 23
9 Skovde 15 5 7 3 21:16 22
10 Orebro 15 6 3 6 20:20 21
11 Ostersunds FK 15 5 5 5 18:19 20
12 IK Brage 15 5 4 6 19:17 19
13 Dalkurd 15 6 1 8 23:23 19
14 Orgryte 15 4 6 5 24:17 18
15 Utsikten 15 4 6 5 20:20 18
16 Jonkopings Sodra 15 5 3 7 23:28 18
P Zespół S W R P Wynik P
1 Halmstad 15 7 3 5 28:18 24
2 Brommap. 15 7 3 5 25:24 24
3 Osters IF 15 6 5 4 21:16 23
4 IK Brage 15 6 5 4 25:23 23
5 Skovde 15 6 4 5 19:23 22
6 Trelleborgs FF 15 6 3 6 23:27 21
7 Utsikten 15 6 1 8 20:26 19
8 Jonkopings Sodra 15 4 6 5 18:23 18
9 Orgryte 15 4 5 6 21:27 17
10 Orebro 15 4 4 7 13:18 16
11 Vasteras SK 15 4 4 7 19:25 16
12 AFC Eskilstuna 15 4 3 8 19:26 15
13 Landskrona Bois 15 3 6 6 14:23 15
14 Ostersunds FK 15 2 5 8 14:25 11
15 Dalkurd 15 2 4 9 14:32 10
16 Norrby 15 2 2 11 16:32 8
P Zespół W R P Seria
1 Vasteras SK 4 0 1 V3
2 Brommap. 4 0 1 V4
3 Landskrona Bois 2 3 0 V1
4 Dalkurd 2 2 1 R1
5 Orgryte 2 2 1 P1
6 Ostersunds FK 2 2 1 V1
7 Utsikten 2 2 1 P1
8 AFC Eskilstuna 2 1 2 P1
9 Skovde 1 3 1 R1
10 Jonkopings Sodra 1 3 1 R1
11 Trelleborgs FF 2 0 3 V1
12 Osters IF 1 2 2 P2
13 Halmstad 1 1 3 V1
14 Orebro 0 3 2 R3
15 Norrby 1 0 4 P1
16 IK Brage 0 2 3 P3

Liczba bramek

P Zespół + - Średnia
1 Brommap. 30 0 3.47
2 Vasteras SK 30 0 3.3
3 Trelleborgs FF 29 1 3.17
4 AFC Eskilstuna 29 1 3.13
5 Jonkopings Sodra 29 1 3.07
6 Dalkurd 28 2 3.07
7 Halmstad 28 2 2.97
8 Orgryte 28 2 2.97
9 Utsikten 29 1 2.87
10 IK Brage 28 2 2.8
11 Osters IF 28 2 2.73
12 Landskrona Bois 28 2 2.73
13 Norrby 27 3 2.67
14 Skovde 26 4 2.63
15 Ostersunds FK 28 2 2.53
16 Orebro 27 3 2.37
P Zespół + - Średnia
1 Brommap. 27 3 3.47
2 Vasteras SK 27 3 3.3
3 Trelleborgs FF 25 5 3.17
4 AFC Eskilstuna 24 6 3.13
5 Jonkopings Sodra 25 5 3.07
6 Dalkurd 23 7 3.07
7 Halmstad 26 4 2.97
8 Orgryte 23 7 2.97
9 Utsikten 24 6 2.87
10 IK Brage 25 5 2.8
11 Osters IF 26 4 2.73
12 Landskrona Bois 24 6 2.73
13 Norrby 24 6 2.67
14 Skovde 23 7 2.63
15 Ostersunds FK 22 8 2.53
16 Orebro 22 8 2.37
P Zespół + - Średnia
1 Brommap. 21 9 3.47
2 Vasteras SK 18 12 3.3
3 Trelleborgs FF 21 9 3.17
4 AFC Eskilstuna 17 13 3.13
5 Jonkopings Sodra 17 13 3.07
6 Dalkurd 18 12 3.07
7 Halmstad 20 10 2.97
8 Orgryte 17 13 2.97
9 Utsikten 15 15 2.87
10 IK Brage 19 11 2.8
11 Osters IF 16 14 2.73
12 Landskrona Bois 15 15 2.73
13 Norrby 15 15 2.67
14 Skovde 15 15 2.63
15 Ostersunds FK 11 19 2.53
16 Orebro 13 17 2.37
P Zespół + - Średnia
1 Brommap. 13 17 3.47
2 Vasteras SK 11 19 3.3
3 Trelleborgs FF 10 20 3.17
4 AFC Eskilstuna 12 18 3.13
5 Jonkopings Sodra 10 20 3.07
6 Dalkurd 12 18 3.07
7 Halmstad 10 20 2.97
8 Orgryte 12 18 2.97
9 Utsikten 9 21 2.87
10 IK Brage 10 20 2.8
11 Osters IF 8 22 2.73
12 Landskrona Bois 9 21 2.73
13 Norrby 6 24 2.67
14 Skovde 11 19 2.63
15 Ostersunds FK 9 21 2.53
16 Orebro 6 24 2.37

Połowy

P Zespół S W R P Wynik P
1 Vasteras SK 30 18 5 7 30:17 59
2 Halmstad 30 13 11 6 20:13 50
3 Osters IF 30 12 11 7 23:14 47
4 Brommap. 30 12 9 9 31:19 45
5 Skovde 30 10 14 6 22:17 44
6 Ostersunds FK 30 8 17 5 16:12 41
7 Trelleborgs FF 30 9 13 8 22:19 40
8 Landskrona Bois 30 9 11 10 17:18 38
9 IK Brage 30 8 13 9 18:19 37
10 Orgryte 30 8 12 10 16:19 36
11 Utsikten 30 8 9 13 17:24 33
12 Dalkurd 30 6 14 10 16:24 32
13 AFC Eskilstuna 30 6 13 11 17:25 31
14 Orebro 30 6 13 11 16:22 31
15 Jonkopings Sodra 30 5 15 10 15:23 30
16 Norrby 30 5 14 11 11:22 29
P Zespół S W R P Wynik P
1 Halmstad 30 18 6 6 37:19 60
2 Brommap. 30 14 9 7 33:21 51
3 AFC Eskilstuna 30 13 8 9 31:21 47
4 Osters IF 30 12 10 8 24:21 46
5 IK Brage 30 11 13 6 26:21 46
6 Jonkopings Sodra 30 12 8 10 26:28 44
7 Utsikten 30 11 7 12 23:22 40
8 Orgryte 30 9 12 9 29:25 39
9 Landskrona Bois 30 9 10 11 23:24 37
10 Orebro 30 7 15 8 17:16 36
11 Norrby 30 8 12 10 22:25 36
12 Skovde 30 6 15 9 18:22 33
13 Trelleborgs FF 30 6 14 10 24:30 32
14 Dalkurd 30 8 8 14 21:31 32
15 Vasteras SK 30 7 10 13 20:32 31
16 Ostersunds FK 30 6 9 15 16:32 27

Trwa wysyłanie kuponu...