FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

Tabela

P Zespół S W R P Wynik P
1 Dyn.Minsk 22 13 7 2 35:16 46
2 BGU Minsk 22 13 6 3 37:18 45
3 Shak.Soligorsk 22 13 4 5 36:14 43
4 BATE Borisov 23 11 9 3 38:17 42
5 Isloch Minsk 23 12 4 7 38:27 40
6 T.Zhodino 23 10 6 7 30:24 36
7 FK Minsk 23 10 5 8 35:35 35
8 Gomel 23 10 4 9 28:28 34
9 Nem.Grodno 23 6 12 5 30:30 30
10 Slavia Mozyr 23 8 5 10 31:35 29
11 Slutsk 23 6 8 9 24:33 26
12 Belshina 23 5 10 8 31:35 25
13 Dyn.Brest 22 4 7 11 19:32 19
14 FK Vitebsk 23 4 7 12 22:34 19
15 Arsenal Dzyarzhynsk 23 3 5 15 15:36 14
16 Dnepr Mogilev 23 3 3 17 21:56 12
  Liga Mistrzów (Kwalifikacje)
  Baraż o utrzymanie
  Spadek
P Zespół S W R P Wynik P
1 FK Minsk 12 7 2 3 17:14 23
2 Dyn.Minsk 11 5 5 1 18:8 20
3 BGU Minsk 11 5 4 2 18:8 19
4 Shak.Soligorsk 10 6 1 3 13:6 19
5 BATE Borisov 12 5 4 3 19:12 19
6 Nem.Grodno 11 5 4 2 15:12 19
7 Gomel 12 6 0 6 13:15 18
8 T.Zhodino 11 4 4 3 17:12 16
9 Isloch Minsk 11 4 3 4 16:15 15
10 Slutsk 11 3 4 4 13:16 13
11 Slavia Mozyr 12 3 3 6 15:19 12
12 FK Vitebsk 11 2 5 4 12:16 11
13 Belshina 12 2 4 6 11:19 10
14 Arsenal Dzyarzhynsk 12 2 3 7 10:18 9
15 Dnepr Mogilev 12 3 0 9 13:33 9
16 Dyn.Brest 11 1 5 5 10:17 8
P Zespół S W R P Wynik P
1 Dyn.Minsk 11 8 2 1 17:8 26
2 BGU Minsk 11 8 2 1 19:10 26
3 Isloch Minsk 12 8 1 3 22:12 25
4 Shak.Soligorsk 12 7 3 2 23:8 24
5 BATE Borisov 11 6 5 0 19:5 23
6 T.Zhodino 12 6 2 4 13:12 20
7 Slavia Mozyr 11 5 2 4 16:16 17
8 Gomel 11 4 4 3 15:13 16
9 Belshina 11 3 6 2 20:16 15
10 Slutsk 12 3 4 5 11:17 13
11 FK Minsk 11 3 3 5 18:21 12
12 Nem.Grodno 12 1 8 3 15:18 11
13 Dyn.Brest 11 3 2 6 9:15 11
14 FK Vitebsk 12 2 2 8 10:18 8
15 Arsenal Dzyarzhynsk 11 1 2 8 5:18 5
16 Dnepr Mogilev 11 0 3 8 8:23 3
P Zespół W R P Seria
1 Dyn.Minsk 4 1 0 V2
2 T.Zhodino 3 2 0 R1
3 BGU Minsk 3 2 0 R1
4 Isloch Minsk 3 0 2 V3
5 Dyn.Brest 2 2 1 R1
6 Slutsk 2 2 1 V1
7 Shak.Soligorsk 2 1 2 P2
8 BATE Borisov 1 3 1 R3
9 Gomel 2 0 3 V1
10 FK Vitebsk 1 2 2 P1
11 Slavia Mozyr 1 2 2 P1
12 FK Minsk 1 2 2 R2
13 Belshina 0 4 1 R2
14 Nem.Grodno 0 3 2 R2
15 Dnepr Mogilev 1 0 4 P2
16 Arsenal Dzyarzhynsk 0 1 4 R1

Liczba bramek

P Zespół + - Średnia
1 Dnepr Mogilev 22 1 3.35
2 FK Minsk 22 1 3.04
3 Slavia Mozyr 22 1 2.87
4 Belshina 19 4 2.87
5 Isloch Minsk 23 0 2.83
6 Nem.Grodno 20 3 2.61
7 BGU Minsk 19 3 2.5
8 Slutsk 21 2 2.48
9 Gomel 22 1 2.43
10 FK Vitebsk 22 1 2.43
11 BATE Borisov 20 3 2.39
12 T.Zhodino 22 1 2.35
13 Dyn.Minsk 18 4 2.32
14 Dyn.Brest 19 3 2.32
15 Shak.Soligorsk 22 0 2.27
16 Arsenal Dzyarzhynsk 21 2 2.22
P Zespół + - Średnia
1 Dnepr Mogilev 19 4 3.35
2 FK Minsk 18 5 3.04
3 Slavia Mozyr 19 4 2.87
4 Belshina 17 6 2.87
5 Isloch Minsk 18 5 2.83
6 Nem.Grodno 18 5 2.61
7 BGU Minsk 16 6 2.5
8 Slutsk 17 6 2.48
9 Gomel 15 8 2.43
10 FK Vitebsk 19 4 2.43
11 BATE Borisov 17 6 2.39
12 T.Zhodino 13 10 2.35
13 Dyn.Minsk 13 9 2.32
14 Dyn.Brest 16 6 2.32
15 Shak.Soligorsk 13 9 2.27
16 Arsenal Dzyarzhynsk 16 7 2.22
P Zespół + - Średnia
1 Dnepr Mogilev 16 7 3.35
2 FK Minsk 10 13 3.04
3 Slavia Mozyr 12 11 2.87
4 Belshina 14 9 2.87
5 Isloch Minsk 12 11 2.83
6 Nem.Grodno 11 12 2.61
7 BGU Minsk 11 11 2.5
8 Slutsk 10 13 2.48
9 Gomel 12 11 2.43
10 FK Vitebsk 11 12 2.43
11 BATE Borisov 13 10 2.39
12 T.Zhodino 9 14 2.35
13 Dyn.Minsk 10 12 2.32
14 Dyn.Brest 10 12 2.32
15 Shak.Soligorsk 8 14 2.27
16 Arsenal Dzyarzhynsk 9 14 2.22
P Zespół + - Średnia
1 Dnepr Mogilev 11 12 3.35
2 FK Minsk 9 14 3.04
3 Slavia Mozyr 9 14 2.87
4 Belshina 10 13 2.87
5 Isloch Minsk 6 17 2.83
6 Nem.Grodno 8 15 2.61
7 BGU Minsk 6 16 2.5
8 Slutsk 5 18 2.48
9 Gomel 5 18 2.43
10 FK Vitebsk 4 19 2.43
11 BATE Borisov 5 18 2.39
12 T.Zhodino 7 16 2.35
13 Dyn.Minsk 6 16 2.32
14 Dyn.Brest 6 16 2.32
15 Shak.Soligorsk 4 18 2.27
16 Arsenal Dzyarzhynsk 3 20 2.22

Połowy

P Zespół S W R P Wynik P
1 BATE Borisov 23 11 9 3 18:7 42
2 T.Zhodino 23 11 7 5 20:13 40
3 Isloch Minsk 23 9 11 3 17:7 38
4 FK Minsk 23 10 7 6 18:12 37
5 Nem.Grodno 23 8 11 4 14:11 35
6 Shak.Soligorsk 22 7 11 4 13:7 32
7 BGU Minsk 22 7 11 4 13:7 32
8 Dyn.Minsk 22 6 13 3 13:7 31
9 Slutsk 23 8 7 8 12:15 31
10 Gomel 23 7 8 8 10:13 29
11 FK Vitebsk 23 7 8 8 12:12 29
12 Slavia Mozyr 23 7 7 9 16:16 28
13 Belshina 23 4 9 10 11:17 21
14 Dyn.Brest 22 3 11 8 6:16 20
15 Arsenal Dzyarzhynsk 23 4 5 14 6:20 17
16 Dnepr Mogilev 23 3 5 15 5:24 14
P Zespół S W R P Wynik P
1 Dyn.Minsk 22 12 8 2 22:9 44
2 BGU Minsk 22 12 6 4 24:11 42
3 Shak.Soligorsk 22 11 8 3 23:7 41
4 BATE Borisov 23 9 11 3 20:10 38
5 Belshina 23 9 8 6 20:18 35
6 Isloch Minsk 23 6 12 5 21:20 30
7 FK Minsk 23 8 6 9 17:23 30
8 Nem.Grodno 23 6 11 6 16:16 29
9 Slavia Mozyr 23 7 8 8 15:19 29
10 Gomel 23 5 12 6 15:15 27
11 Dyn.Brest 22 5 9 8 13:16 24
12 T.Zhodino 23 3 15 5 10:11 24
13 Slutsk 23 5 8 10 12:18 23
14 FK Vitebsk 23 3 9 11 10:22 18
15 Arsenal Dzyarzhynsk 23 1 15 7 9:16 18
16 Dnepr Mogilev 23 3 8 12 16:32 17

Trwa wysyłanie kuponu...