FORTUNA

Android aplikacja

1.Czechy

Grupa finałowa

P Zespół S W R P Wynik P
1 Slavia P. 33 25 6 2 66:11 81
2 Pilzno 33 22 6 5 64:24 72
3 Sparta 33 16 8 9 63:40 56
4 Liberec 33 15 6 12 54:44 51
5 Jablonec 33 14 8 11 47:48 50
6 Ostrawa 33 12 9 12 46:42 45
  Liga Mistrzów (Kwalifikacje)
  Kwalifikacje do Ligi Europy
  Baraż o Ligę Europy
P Zespół S W R P Wynik P
1 Slavia P. 17 15 2 0 40:3 47
2 Pilzno 17 14 1 2 42:12 43
3 Sparta 17 10 3 4 41:22 33
4 Liberec 16 9 4 3 36:19 31
5 Jablonec 16 9 3 4 30:15 30
6 Ostrawa 16 6 5 5 28:19 23
P Zespół S W R P Wynik P
1 Slavia P. 16 10 4 2 26:8 34
2 Pilzno 16 8 5 3 22:12 29
3 Sparta 16 6 5 5 22:18 23
4 Ostrawa 17 6 4 7 18:23 22
5 Liberec 17 6 2 9 18:25 20
6 Jablonec 17 5 5 7 17:33 20
P Zespół W R P Seria
1 Slavia P. 3 0 0 V4
2 Sparta 2 0 1 P1
3 Pilzno 2 0 1 V1
4 Liberec 1 1 1 V1
5 Jablonec 0 1 2 P1
6 Ostrawa 0 0 3 P3

Grupa o utrzymanie

P Zespół S W R P Wynik P
1 Olomouc 33 9 13 11 39:40 40
2 Teplice 33 9 11 13 37:51 38
3 Zlin 33 9 6 18 30:52 33
4 Karvina 33 5 12 16 25:46 27
5 Opawa 33 5 10 18 17:50 25
6 Pribram 33 6 7 20 21:55 25
  Baraż o utrzymanie
  Spadek
P Zespół S W R P Wynik P
1 Teplice 17 7 6 4 28:21 27
2 Zlin 17 8 2 7 20:21 26
3 Olomouc 17 6 7 4 21:17 25
4 Pribram 16 5 6 5 16:14 21
5 Karvina 16 3 8 5 14:15 17
6 Opawa 16 4 5 7 10:17 17
P Zespół S W R P Wynik P
1 Olomouc 16 3 6 7 18:23 15
2 Teplice 16 2 5 9 9:30 11
3 Karvina 17 2 4 11 11:31 10
4 Opawa 17 1 5 11 7:33 8
5 Zlin 16 1 4 11 10:31 7
6 Pribram 17 1 1 15 5:41 4
P Zespół W R P Seria
1 Teplice 2 1 0 V1
2 Zlin 2 0 1 P1
3 Pribram 1 1 1 R1
4 Olomouc 1 1 1 V1
5 Opawa 0 2 1 R2
6 Karvina 0 1 2 P1

Liczba bramek

Grupa finałowa
P Zespół + - Średnia
1 Sparta 32 1 3.12
2 Liberec 32 1 2.97
3 Jablonec 33 0 2.88
4 Pilzno 31 2 2.67
5 Ostrawa 29 4 2.67
6 Slavia P. 30 3 2.33
Grupa o utrzymanie
P Zespół + - Średnia
1 Teplice 30 3 2.67
2 Zlin 32 1 2.48
3 Olomouc 29 4 2.39
4 Pribram 27 6 2.3
5 Karvina 26 7 2.15
6 Opawa 28 5 2.03
Grupa finałowa
P Zespół + - Średnia
1 Sparta 27 6 3.12
2 Liberec 26 7 2.97
3 Jablonec 27 6 2.88
4 Pilzno 25 8 2.67
5 Ostrawa 27 6 2.67
6 Slavia P. 20 13 2.33
Grupa o utrzymanie
P Zespół + - Średnia
1 Teplice 26 7 2.67
2 Zlin 22 11 2.48
3 Olomouc 22 11 2.39
4 Pribram 21 12 2.3
5 Karvina 22 11 2.15
6 Opawa 21 12 2.03
Grupa finałowa
P Zespół + - Średnia
1 Sparta 18 15 3.12
2 Liberec 21 12 2.97
3 Jablonec 18 15 2.88
4 Pilzno 18 15 2.67
5 Ostrawa 18 15 2.67
6 Slavia P. 14 19 2.33
Grupa o utrzymanie
P Zespół + - Średnia
1 Teplice 16 17 2.67
2 Zlin 14 19 2.48
3 Olomouc 13 20 2.39
4 Pribram 14 19 2.3
5 Karvina 12 21 2.15
6 Opawa 11 22 2.03
Grupa finałowa
P Zespół + - Średnia
1 Sparta 13 20 3.12
2 Liberec 13 20 2.97
3 Jablonec 11 22 2.88
4 Pilzno 7 26 2.67
5 Ostrawa 9 24 2.67
6 Slavia P. 9 24 2.33
Grupa o utrzymanie
P Zespół + - Średnia
1 Teplice 11 22 2.67
2 Zlin 9 24 2.48
3 Olomouc 11 22 2.39
4 Pribram 9 24 2.3
5 Karvina 7 26 2.15
6 Opawa 6 27 2.03

Połowy

Grupa finałowa
P Zespół S W R P Wynik P
1 Slavia P. 33 18 13 2 28:3 67
2 Pilzno 33 15 15 3 29:9 60
3 Ostrawa 33 13 11 9 27:20 50
4 Sparta 33 13 10 10 27:18 49
5 Jablonec 33 12 12 9 20:20 48
6 Liberec 33 8 13 12 22:24 37
Grupa o utrzymanie
P Zespół S W R P Wynik P
1 Olomouc 33 13 11 9 22:17 50
2 Karvina 33 9 12 12 12:17 39
3 Pribram 33 7 13 13 13:26 34
4 Teplice 33 5 16 12 13:29 31
5 Zlin 33 6 13 14 11:27 31
6 Opawa 33 4 17 12 8:17 29
Grupa finałowa
P Zespół S W R P Wynik P
1 Slavia P. 33 18 12 3 38:8 66
2 Pilzno 33 18 9 6 35:15 63
3 Liberec 33 14 11 8 32:20 53
4 Sparta 33 13 13 7 36:22 52
5 Jablonec 33 12 7 14 27:28 43
6 Ostrawa 33 9 15 9 19:22 42
Grupa o utrzymanie
P Zespół S W R P Wynik P
1 Teplice 33 11 14 8 24:22 47
2 Olomouc 33 9 11 13 17:23 38
3 Zlin 33 8 13 12 19:25 37
4 Karvina 33 6 13 14 13:29 31
5 Pribram 33 3 14 16 8:29 23
6 Opawa 33 4 10 19 9:33 22

Najlepsi strzelcy

Zawodnik Zespół B
Petar Musa Slavia P. 13
Jakub Řezníček Teplice 12
Kaku Kanga Sparta 12
Libor Kozák Sparta 12
Lukáš Budínský Ml.Boleslaw 11
Martin Doležal Jablonec 10
Michal Krmenčík Pilzno 10
Nikolai Komlichenko Ml.Boleslaw 10
Pavel Bucha Pilzno 10
Roman Potočný Ostrawa 10
Ivan Schranz Cz.Budziejow. 9
Tomáš Poznar Zlin 9
Jan Sýkora Jablonec 8
Lukáš Juliš Olomouc 8
Muris Mešanovič Ml.Boleslaw 8
Nemanja Kuzmanovič Ostrawa 8
Tomáš Souček Slavia P. 8
Benjamin Tetteh Sparta 7
Jakub Mareš Teplice 7
Jakub Plšek Olomouc 7
Jan Kopic Pilzno 7
Michal Škoda Pribram 7
Ondřej Lingr Karvina 7
Tomáš Malinský Liberec 7
Tomáš Zajíc Slovacko 7
Adam Hložek Sparta 6
Aleš Čermák Pilzno 6
Dame Diop Ostrawa 6
Jakub Pešek Liberec 6
Jan Kuchta Liberec 6

Trwa wysyłanie kuponu...