WYPŁACAJ KUPON KIEDY CHCESZ

Zastanawiasz się, co to jest Early Cash-out? Nowy Early Cash-out daje możliwość zamykania zakładów, gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, również na kuponach SOLO. Dzięki opcji Early Cash-out możliwe jest zamykanie kuponów w momencie, gdy przebieg typowanego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi.

Przykład Early Cash Out

1. Gracz obstawia LIVE mecz hokeja Polska-Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
  2. Zawiera zakład w drugiej tercji, przy stanie 6:0 i typuje, że w meczu padnie mniej niż 10,5 gola.
  3. Kurs w momencie zawarcia zakładu wynosi 1,78.
  4. Stawka klienta to 100 zł (88 zł netto). Ewentualna wygrana wynosi 156,64 zł.
  5. Pod koniec drugiej tercji przy stanie 7:0 gracz otrzymuje możliwość skorzystania z opcji Early Cash-out.
  6. Propozycja wypłaty w opcji Early Cash-out wynosi 79,92 zł
  7. Gracz decyduje się zamknąć zakład na kwotę zaproponowaną przez Fortunę. Wypłaca 79,72 zł minimalizując tym samym kwotę ewentualnej przegranej.

Przykład opcji Early Cash Out

1. Gracz typuje mecz hokeja Polska-Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
  2. Zawiera zakład w trakcie przerwy po pierwszej tercji, przy stanie 3:0 i typuje, że w meczu padnie więcej niż 8,5 gola. Kurs w momencie zawarcia zakładu wynosi 2,3.
  3. Stawka klienta to 100 zł (88 PLN zł netto) Ewentualna wygrana wynosi 202,40 PLN.
  4. W trzeciej tercji przy stanie 7:0 klient otrzymuje możliwość skorzystania z opcji Early Cash-out.
  5. Propozycja wypłaty w opcji Early Cash-out wynosi 138,44 zł.
  6. Gracz decyduje się zamknąć zakład i wypłacić wygraną.

Jak skorzystać z opcji Early Cash-out?

• Informację o tym czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce "Moje kupony" oraz na podglądzie kuponu oraz bezpośrednio na kuponie.
  • Po kliknięciu w przycisk "Wypłać [kwota wypłaty]" wyświetli się okno dialogowe, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu.
  • Pamiętaj, że po kliknięciu w przycisk "Wypłać teraz" definitywnie zamkniesz swój kupon. W tym momencie odpowiednia kwota wygranej Early cash-out zostanie przypisana konta, a status kuponu już nigdy się nie zmieni. W celu przyspieszenia zamknięcia kuponu możesz skorzystać z opcji "Akceptuję wszelkie zmiany kwoty EWK EC", pamiętaj jednak, że w takim przypadku kwota wygranej może się różnić od tej, którą widziałeś w oknie dialogowym.
  • Po zatwierdzeniu skorzystania z opcji Early Cash-out otrzymasz potwierdzenie wypłaty kuponu.
  • W przeglądzie kuponów przy tym zakładzie pojawi się informacja o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie.

Co muszę wiedzieć o Early cash-out w Fortunie?

• Early cash-out dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie prematch i LIVE.
  • Na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.
  • Wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą być dostępne także w ofercie.
  • Możliwość skorzystania z opcji Early Cash-Out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę.
  • Jeżeli opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest dostępna, gracz zostanie poinformowany o wysokości wcześniejszej wygranej oraz zostanie poproszony o potwierdzenie chęci skorzystania z tej opcji.
  • Po zamknięciu kuponu nie ma już możliwości cofnięcia operacji.