FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

Najlepsze kupony kwietnia


Zdecydowanie dla każdego typera najprzyjemniejszym momentem jest chwila kiedy postawiony kupon okaże się trafiony. W Fortunie stawiamy na wysokie wygrane dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę najlepszych kuponów kwietnia.


Jak wygrać u bukmachera duże pieniądze? - Właśnie tak!

Stawiam na underdoga


Porażki dwóch wielkich faworytów w jednym dniu? Trzeba przyznać, że nasz typer miał nosa ale i mocno zaryzykował. 200 złotych postawione na dwójkę underdogów po kursach odpowiednio 13.00 i 5.10 dało zarobić ponad 10 tysięcy! To jest właśnie kwintesencja typowania.

Chcesz spróbować swoich sił i stworzyć zwycięski kupon? - Zagraj już teraz i sprawdź darmowe bonusy, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Hokejowa głowa


13 zdarzeń na jednym kuponie, naprawdę rzadko zdarza się, iż taka liczba wchodzi! Kursy od 1.57 do 3.75 i do kieszeni ląduje ponad 100 tysięcy złotych. Co więcej drużyna z Zurychu odwróciła wynik spotkania z Zug z 2:0 na 2:3 strzelając 3 gole w ostatniej tercji, a bramkę na wagę zwycięstwa na 2 sekundy do końca spotkania!

Remisowo


Trafiony remis w meczu koszykówki? To się za często nie zdarza! Remis w NHL + remis w NBA = 2500 złotych. Warto dodać, iż bramka na wagę remisu w meczu Florida vs. Toronto padła pod sam koniec tego widowiska. Tutaj należą się naprawdę wielkie brawa.

20 razy 2000


13 zdarzeń. Trochę piłki, trochę tenisa, trochę MMA. Typerski miszmasz i z 2 złotych mamy 1000 razy więcej. Co wyróżnia tego typera? A to, że takich kuponów puścił 20, co daje mu wygraną ponad 40 tysięcy złotych! Szacuneczek!

Specjalność zakładu


Jeden z naszych typerów postanowił skorzystać z zakładu specjalnego na mecz Radomiaka Radom z Jagiellonią Białystok z kursem 67. No i siadło! Mamy tu do czynienia ze specjalistą od polskiej Ekstraklasy. Takie kupony aż chce się rozliczać!

Piłka nożna spać nie można!


9 trafionych zdarzeń, kurs 4960 i z 5 złotych mamy prawie 20 tysięcy! Duże kursy to i duża wygrana. Dla tego typera to był zdecydowanie dzień konia i na pewno po tylu emocjach trudno było zasnąć!

Interesujesz się sportem, masz dobre przeczucie, myślisz, że możesz stworzyć lepszy kupon? - Zarejestruj się, odbierz darmowe bonusy i wygrywaj, a Twoje typy znajdą się na tej liście.Mamy dla Ciebie bonusy na start:

  • zakład bez ryzyka, jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany -  zwrócimy Ci pieniądze, nawet do 600 ,
  • wykonaj przelew, a jeżeli w ciągu 30 dni spełnisz warunki promocji otrzymasz od nas nawet 2000 zł,
  • darmowe 20 zł na grę za wykonanie pełnej rejestracji.