FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

Bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie 2023 na start


W Fortunie zasady są proste. 3x zakład bez ryzyka na start!

Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka. I to jest porządna oferta na start! Jeżeli przegrasz Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

1. W momencie rejestracji otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od rejestracji. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.

2. Po 3 dniach od rejestracji otrzymasz drugi zakład bez ryzyka, tym razem do 200 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.

3. Po 6 dniach od rejestracji otrzymasz ostatni zakład bez ryzyka do 300 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.

Co to oznacza?

Możesz dodać na swoje 3 kupony jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jak to działa?

Stawiasz pierwszy kupon za 100 zł:

  • Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  • Przegrywasz – 100 zł wraca na Twoje konto gracza.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów lojalnościowych FKP, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Spróbuj swoich sił i zagraj. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu. Oficjalny komunikat nr 01/06/2023 - dotyczący zakładu bez ryzyka


Bonusy bukmacherskie 2023

Branża legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością. Decyduje o tym nie tylko możliwość wygrania znacznych środków finansowych wskutek obstawiania wyników dziesiątek wydarzeń sportowych dziennie, ale przede wszystkim bardzo duże emocje, które towarzyszą graczom przy kibicowaniu ich ulubionym zawodnikom, klubom, rozgrywkom ligowym czy nawet reprezentacjom.

Można z przymrużeniem oka stwierdzić, że zakłady online pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym. Stali klienci, znając już doskonale portal swojego bukmachera oraz rozwijając swoje umiejętności analityczne, zyskują realną możliwość na zwiększenie swoich szans na wygraną. Legalni bukmacherzy często organizują dla swoich graczy dodatkowe promocje bukmacherskie i bonusy, które mają na celu nie tylko zaktywizować ich do obstawiania w dany sposób, ale przede uatrakcyjnić typowanie. A co z nowymi użytkownikami? O nich najlepsi bukmacherzy również pamiętają oferując różnego rodzaju bonusy bukmacherskie na start, jak np. zakład typu "Bez ryzyka" w Fortunie.

Bonusy bukmacherskie online na start

Podobnie, jak inni topowi legalni bukmacherzy w Polsce, Fortuna aktywnie zachęca nowych użytkowników do podejmowania zakładów na swojej platformie online, mobilnie, jak również w setkach swoich punktów stacjonarnych. Najlepsze bonusy bukmacherskie mają przede wszystkim na celu zachęcić przyszłego klienta do założenia konta i dokonania pierwszego zakładu.

Bukmacherzy osiągają to na różne sposoby. Najczęściej za samą rejestrację można automatycznie otrzymać pewną kwotę na grę i są to tzw. bonusy bukmacherskie bez depozytu, czyli, żeby zagrać nie trzeba wpłacać środków na konto. Przykładowo, Fortuna oferuje za rejestrację 20 zł w postaci 2800 punktów lojalnościowych, które wymienić można na zakłady wzajemne. Innego typu zachętę dla nowych klientów stanowią bonusy bukmacherskie tzw. bez ryzyka, które umożliwiają podjęcie zakładu bez ryzyka utraty zainwestowanych środków w przypadku przegranej.

Jest to bardzo atrakcyjna opcja, w której Fortuna na start oferuje aż 3x zakład Bez ryzyka, do 100, 200 oraz do 300 zł. Jest to możliwość zwrotu na konto gracza aż do 600 zł za nieudane zakłady, co można wykorzystać na dalszą grę. Niezależnie od rodzaju bonusu bukmacherskiego na start (Fortuna umożliwia skorzystanie z wszystkich jednocześnie), warto się zaznajomić wcześniej z warunkami dotyczącymi zasad przyznawania. Tylko proste i jasno określone zasady z dostępem do regulaminów dają pewność, że najlepsze bonusy bukmacherskie są rzeczywiście dla gracza najlepsze.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 2023

Podstawową formą zachęcania nowych graczy do podejmowania zakładów sportowych są bonusy bukmacherskie bez depozytu, czyli takie, które nie wymagają od gracza jakiejkolwiek wpłaty środków, żeby móc postawić swój pierwszy kupon i wygrać. Głównym celem legalnego bukmachera w przypadku tego rodzaju bonusu bukmacherskiego online jest zaproszenie nowego użytkownika do podjęcia gry przy niewielkim ryzyku własnym. Niewielkim, ponieważ wysokość bonusów bez depozytu to maksymalnie kilkadziesiąt złotych, które jednak dla gracza mogą stanowić idealny impuls do rejestracji i spróbowania swoich sił w typowaniu wydarzeń sportowych i nie tylko.

Często oferowane przez bukmacherów bonusy tego typu są obarczone pewnymi warunkami, dotyczącymi wymogu dokonania pełnego pojedynczego, podwójnego, czy nawet potrójnego obrotu przyznaną kwotą, przy wskazaniu minimalnego kursu, oscylującego w okolicach 2.0. Można w uproszczeniu przyjąć, że im wyższa wartość bonusu bukmacherskiego bez depozytu, tym trudniejsze będą do spełnienia warunki przyznania bonusu. Oczywiście taka praktyka jest normą w branży legalnych bukmacherów. Sam taki bonus ma stanowić zachętę dla nowego użytkownika do podjęcia wielopoziomowej gry, co pozwoli mu też szerzej zapoznać się z działaniem i funkcjonowaniem serwisu lub aplikacji online, żeby tym chętniej podejmować w przyszłości kolejne bezpieczne zakłady.

Bez depozytu w Fortunie - darmowe bonusy bukmacherskie

O ile bonusy bukmacherskie bez depozytu nie należą do najwyższych, to dla początkujących w danym serwisie użytkowników stanowić będą bardzo atrakcyjny motywator do podjęcia gry praktycznie bez żadnego ryzyka utraty środków. Dodatkowo, co należy podkreślić, to gwarancję wypłaty gotówki z wygranych, co nawet przy konieczności spełnienia dodatkowych warunków podejmowanych zakładów i tak stanowi świetny motywator dla początkującego typera. Jednak najlepsze bonusy bukmacherskie to również takie, które oferują graczom bonusy bez depozytu bezwarunkowo, czego przykładem w 2023 roku jest Fortuna. Za samą rejestrację nowy gracz otrzymuje w Fortunie 20 zł przeliczone na 2800 punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus (FKP), które przeznacza na grę w dowolny, wybrany przez siebie sposób.

Jeśli przegra, traci punkty, a jeśli wygra - otrzymuje wygraną w postaci gotówki, a pula posiadanych punktów zmniejsza się o postawioną wartość. Jest to bardzo klarowny bonus bukmacherski - wygrane środki to czysty zysk, ponieważ nie wymagają żadnej inwestycji w postaci wkładu własnego. Jeśli chodzi o aktualne bonusy bukmacherskie w typie bez depozytu, to oferta Fortuny należy do jednej z najciekawszych na rynku. Zwłaszcza, że nowy klient otrzymuje zupełnie wolną rękę w zakresie wykorzystania darmowego bonusu bukmacherskiego i może podjąć zarówno zakład za jednocześnie wszystkie punkty za 20 zł lub w dziesięciu zakładach po 2 zł. Nie ma znaczenia również kurs obstawienia, chociaż warto rozważyć podjęcie wyższego ryzyka, skoro środki bonusu bukmacherskiego na start są darmowe.

Obstaw bez ryzyka - bonus bukmacherski na start

Innym rodzajem promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów promocji są dla nowych klientów obstawiających zakłady bonusy bukmacherskie bez ryzyka, czyli z możliwością odzyskania zainwestowanych w pierwszy zakład środków finansowych. Zakłady z bonusem typu bez ryzyka są też zwane z języka angielskiego cashbackiem, czyli zwrotem gotówki. Chociaż zdarzają się tylko częściowe zwroty, to w głównej mierze na rynku funkcjonują bonusy gwarantujące zwrot w 100% zainwestowanych w jeden zakład środków. Zwroty mogą wymagać dokonania kolejnych obrotów, ale zdarzają się też opcje z możliwością natychmiastowej wypłaty.

Podobnie, jak w przypadku bonusów bukmacherskich bez depozytu, również w przypadku obstawiania zakładów z bonusem na start, warto zapoznać się szczegółowo z regulaminem dotyczącym przyznania bonusu. Na rynku bukmacherskim istnieje wiele różnych bonusów bukmacherskich bez ryzyka. Różnorodność ofert w tym zakresie ma na celu zachęcenie do rejestracji nowych użytkowników, którzy dopiero co stawiają pierwsze kroki w typowaniu zakładów wzajemnych i obawiają się stracić postawione środki.

Warto też jednak podkreślić, że z tego rodzaju bonusów bardzo często korzystają też doświadczeni typerzy, którzy dotychczas nie brali jeszcze udziału w grach organizowanych przez danego bukmachera. Dostępne w 2023 r. bonusy bukmacherskie typu cashback lub bez ryzyka to oferty o różnej kwocie bonusu - od 50 zł do nawet 1300 zł, przy czym te najwyższe również są stosunkowo najbardziej dodatkowo obwarunkowane. I tak konieczne może się okazać, że środki bonusowe wymagają aż czterokrotnego obrotu z minimalnym kursem dochodzącym do 2.0. Aby oferowany przez bukmacherów bonus był rzeczywiście atrakcyjny, to powinien być łatwiej osiągalny, jak w przypadku bonusu na zakład bez ryzyka w Fortunie.

Najlepsze bonusy bukmacherskie - zakład "Bez ryzyka" w Fortunie

Biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne do spełnienia warunki zdobycia bonusu typu bez ryzyka, wiele różnych niezależnych portali branżowych przyznaje, że oferowany przez Fortunę zakład typu "Bez ryzyka" jest jednym z topowych bonusów bukmacherskich w 2023 r. Wpływ na to mają zarówno możliwa do uzyskania do dalszej gry kwota zwrotu z przegranego zakładu, jak i niezbędne do spełnienia warunki, które zwłaszcza dla początkujących typerów wydają się być bardzo zachęcające do rozpoczęcia przygody z obstawianiem zakładów wzajemnych właśnie z Fortuną. I tak każdy nowy klient może uzyskać 100% zwrot stawki aż do 600 zł. Dotyczy to pierwszego kuponu na jakiekolwiek wydarzenie sportowe i to zarówno na zakład typu Prematch, jak i LIVE.

Co więcej, nie ma warunku minimalnego kursu, zatem można zagrać bezpiecznie, a w przypadku braku powodzenia, dany zakład zostaje przez Fortunę anulowany, a wpłacona przez gracza kwota (stawka z podatkiem) w 100% zostanie przekazana na iKonto z przeznaczeniem do obstawiania kolejnych zakładów (z minimalnym wymogiem jednokrotnego obrotu środków). Jest to zatem sytuacja w pełni bezpieczna dla gracza, bo wygrana oznacza zgarnięcie środków zgodnie z typowanym kursem, a przegrana otwiera okno do dalszej gry bez utraty postawionych w pierwszym zakładzie środków. Co ważne, Fortuna przedstawia zasady bonusu bukmacherskiego online na start bez ryzyka w sposób prosty i klarowny, co tym bardziej uatrakcyjnia przekaz i zachęca użytkowników do korzystania z jej oferty.

Obstawiaj zakłady - bukmacherskie bonusy od depozytu

Jeszcze inną formą specjalnych promocji dla nowych użytkowników są bonusy bukmacherskie od depozytu, które polegają na wypłacie przez bukmachera dodatkowej premii w wysokości wpłaconego depozytu (lub do danej jego wysokości) i spełnieniu kilku warunków obrotu nim. Jest to o tyle ciekawa forma bonusów za zakłady bukmacherskie, że pozwala zdobyć dodatkowe kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych, a same zainwestowane środki własne to kolejna szansa na ich pomnożenie.

Co ważne, w porównaniu do darmowych bonusów bukmacherskich - w bonusach bukmacherskich od depozytu zazwyczaj nie ma dużej presji czasu odnośnie tego, kiedy i jak szybko należy typować. Owszem, jest to bonus o dłuższym terminie realizacji (od ok. 14 dni wzwyż), ale za to pozwala na spokojną i w pełni przemyślaną grę. Bonusy bukmacherskie od depozytu wymagają od graczy bardzo dużego zaangażowania. Konieczne jest nie tylko dogłębne zaznajomienie się z warunkami przyznania bonusu, ale również należy pamiętać o wszystkich warunkach w dłuższej perspektywie czasowej. Co ważne, w przypadku bonusów od depozytu, zwykle nie ma znaczenia, czy obstawione kupony będą trafione, czy też nie. Jeśli nie jest to przedmiotem regulaminu bonusu, to nie ma również znaczenia rodzaj zakładów i typów.