FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

Prime Show MMA - zakłady tylko w FortunieCzas na PRIME SHOW MMA. Pierwsza gala nowej federacji odbędzie się 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Czego możemy spodziewać po wydarzeniu, którego twarzą jest słynny Don Kasjo? Organizatorom przyświeca hasło "Make dymy great again", dlatego w karcie walk znajdziemy pojedynki m.in. Mateusza Murańskiego, Lorda Kruszwila, Stiflera, Soboty czy Dawida Narożnego. 

CHCESZ OBSTAWIAĆ PRIME SHOW MMA? KLIKNIJ TUTAJ

Prime Show MMA - kiedy gala?

Pierwsza gala nowej "freak-fightowej" federacji odbędzie się 19 lutego 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Prime Show MMA - gdzie oglądać?

Transmisje z gali Prime Show MMA można zobaczyć po wcześniejszym zakupie PPV ze strony federacji.

Gdzie obstawiać Prime Show MMA?

Najszerszą ofertę prematch i live na wydarzenia związane z Prime Show MMA znajdziesz na Fortunie. Fortuna z Prime Show MMA związała się umową sponsoringową, dzięki czemu zdarzenia związane z Prime Show MMA można obstawiać tylko u nas! W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości. Przy starciach na galach Prime Show MMA możesz obstawiać:

  • kto wygra,
  • liczbę rund,
  • w której rundzie zakończy się pojedynek

Kto będzie walczył na pierwszej gali Prime Show MMA?

Karta walk na Prime Show MMA:

Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak (0-0) vs. Marek "Lord Kruszwil" Kruszel (1-0)


Niegdyś przyjaciele i najwięksi youtuberzy w Polsce stoczą wyczekiwaną przez wielu walkę. Kruszwil wytoczył przeciwko Kamerzyście bardzo mocne oskarżenia, m.in że wykorzystuje ludzi i podrywał jego dziewczynę. Kamuś nie pozostał mu dłużny. Ten konflikt musiał się w końcu zakończyć w klatce.

Mateusz "Muran" Murański (3-1) vs. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (6-1)

Mateusz Murański długo pozostawał bez rywala. Według słów samego Don Kasjo, odmawiał wszystkich propozycji walk. Po słowach Murana, że organizacja nie jest profesjonalna, Król postanowił zaproponować samego siebie. W ten sposób zobaczymy walkę bokserską pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Murańskim w co-main evencie.

Dawid Narożny (0-0) vs. Adrian "Medusa" Salamon (2-0)

Medusa to jeden z najbardziej doświadczonych freaków w sportach walki. Popularny youtuber jest niebieskim pasem BJJ i toczył walki dla wszystkich czołowych organizacji. Dawid Narożny to znany wokalista disco-polo, współtwórca zespołu Piękni i Młodzi. Muzyka to nie jest jego jedyna pasja, Dawid również jest niebieskim pasem i szykuje nam się mocna sportowa walka.

Jaś Kapela (0-0) vs. Ziemowit Piast Kossakowski (0-0)


To będzie jedno z najbardziej emocjonujących starć tego wieczoru. Pierwsza w polskiej historii walka polityczna przeniesie się do klatki. Jaś Kapela to skrajnie lewicowy aktywista, który gardzi tradycyjnymi wartościami. Na przeciwko niego stanie Kossakowski, który jest przedstawicielem prawicy. Między obojgiem iskrzy od dawna.

Adrian "Puszbarber" Salwa (0-0) vs. Michał "Sobota" Sobolewski (0-1)

PRIME SHOW MMA - zakłady tylko w Fortunie

Najbardziej znany polski barber zmierzy się z legendą rapu w Polsce - Sobotą. Pomiędzy nimi będzie ogromna różnica wagi. "Puszek" waży dużo ponad 100 kg. Sobota natomiast w swoim debiucie w MMA ważył zaledwie 70 kg. Starcie odbędzie w formule bokserskiej. Wygra siła czy szybkość? Przekonamy się już 19 lutego.

Adam Soroko (0-0) vs. Damian "Stifler" Zduńczyk (0-1)

Soroko to chyba najgorętsze nazwisko w Polskim internecie przełomu 2021 i 2022 roku. Jego wywiad po walce na The War stał się viralem w internecie. Twarda głowa, nieustępliwy styl walki i niewyparzony język zaskarbiły mu rzesze fanów. Na przeciwko niemu stanie najodważniejszy polski freakfighter - Stifler. W debiucie w MMA walczył z Popkiem, a teraz podejmie nieustępliwego Soroko.

Sebastian "Ztrolowany" Nowak (2-1) vs. Jakub "HeCmAn" Rygiel (0-0)

280 kg w małej klatce! W taki krótki sposób można zapowiedzieć to starcie. Hecman waży ponad 170 kg i jest pewne, że jeśli trafi Ztrolowanego to walka nie potrwa długo. Ztrolowany natomiast to weteran Fame i jest bardziej doświadczony. Czy wielokrotny uczestnik gal Puchdown - Hecman da radę ustrzelić znanego youtubera?

Paweł Tyburski (1-1) vs. Łukasz Lupa (2-2)

W tej walce w klatce na pewno będzie gorąco! Prawdopodobnie dwóch najlepszych stójkowiczów w polskich freakfightach - Tyburski i Lupa zmierzą się w końcu ze sobą. Tyburski i Lupa znani są z telewizyjnych programów jak Love Island czy Ex na plaży. Obaj mają za sobą również walki w Fame.

Dawid Ambro (1-1) vs. Adrian Cios (2-2)

Między nimi iskrzy od samego początku. Ambro to weteram Fame, znany jest z programów telewizyjnych. Cios natomiast walczył dla MMA-Vip oraz brał udział w reality-show. Obaj szczerze się nie lubią i chcą sobie wyjaśnić swoje zatargi w klatce. Podczas programu "Zadyma" kilkukrotnie doszło pomiędzy nimi do rękoczynów.

Wiola Kotelecka (0-0) vs. Oliwia Sadkowska (0-0)

Klaudia Kamińska wypada z karty walk, a zastąpi ją jej kuzynka Oliwia Sadkowska, znana z takich programów TV jak „Projekt Lady” czy „Gry Małżeńskie.” Na przeciw niej stanie Wiola Kotelecka, która przez kilka lat współpracowała z ekipą Kamerzysty i głównie z jego kanału jest znana. Czy Klaudia poradzi sobie z przewagą kilogramów Oliwi? Przekonamy się już 19 lutego.

Prime Show MMA - oferta bukmacherska

Pełna oferta zakładów na walki Prime Show MMA jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

JAK OBSTAWIAĆ PRIME SHOW MMA? KLIKNIJ TUTAJ


Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na naszym 
blogu.