FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

KSW 70 - co trzeba wiedzieć?

KSW 70 co trzeba wiedzieć o nadchodzącej gali?


KSW 70 - co trzeba wiedzieć o kolejnej gali? Kto jest faworytem? Jak prezentuje się karta walk oraz kursy bukmacherskie?

Ależ ten czas leci! Kolejna, już 70 gala KSW odbędzie się 28 maja w Atlas Arenie w Łodzi. Starciem wieczoru będzie walka dwóch legend organizacji KSW. Na przeciw siebie staną Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Co trzeba wiedzieć o nadchodzącej gali KSW 70? Gdzie można oglądać transmisję z KSW 70? Jak wygląda karta walk? Kto jest faworytem pojedynków? Jak prezentują się typy oraz kursy bukmacherskie? Wszystko znajdziesz w artykule poniżej.

Gdzie obejrzeć KSW 70?

Galę KSW 70 będzie można obejrzeć jedynie na platformie Viaplay.

KSW 70 - kiedy odbędzie się gala?

Start gali KSW 70 będzie miał miejsce 28 maja 2022 o godzinie 20:00.

Gdzie odbędzie się KSW70?

Gala KSW 70 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

Gdzie kupić bilety na galę KSW 70 w Łodzi?

Bilety na 70 galę KSW są dostępne w serwisie ebilet.pl

KSW 70 - gdzie obstawiać?

Najszerszą ofertę prematch i live na wydarzenia związane z KSW 70 znajdziesz na Fortunie. Fortuna z KSW związała się umową sponsoringową, a to zobowiązuje. W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach KSW możesz obstawiać:

 • kto wygra,
 • liczbę rund,
 • w której rundzie zakończy się pojedynek,
 • w jaki sposób zakończy się walka,
 • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

Kto będzie walczył na KSW 70?

Karta walk na KSW 70:

 • 120.2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7, 11 KO) vs. Michał Materla (31-8, 11 KO)

Bitwa dwóch legend, starcie wieczoru na gali KSW 70. Obaj fighterzy na swoim koncie mają łącznie ponad 45 stoczonych pojedynków w KSW. Mariusz Pudzianowski na swoim koncie ma najwięcej nokautów w historii organizacji. W swoim ostatnim pojedynku na gali KSW 64 po ledwie 18 sekundach pokonał "Bombardiera," co daje Pudzianowi serię 4 zwycięskich walk. Natomiast Michał Materla to były mistrz wagi średniej, pierwszy zawodnik w historii KSW, który wygrał 20 starć w organizacji. Swój ostatni pojedynek stoczył na KSW 66, gdzie znokautował Jasona Radcliffe'a. W tej chwili ma serię 2 zwycięstw i czai się na kolejne, gdyż według bukmacherów faworytem walki wieczoru na KSW 70 jest właśnie Materla.

 • 120.2 kg: Ricardo Prasel (12-3, 4 KO) vs. Daniel Omielańczuk (25-12, 6 KO)

Powrót Daniela Omielańczuka do KSW po 13 latach! Mimo, iż popularny "Dańcio" stoczył zaledwie jedną walkę w KSW, to w swoim dorobku ma już 37 starć, z których wygrał aż 25. Omielańczuk ma za sobą również 9 występów w najlepszej organizacji na świecie - UFC, gdzie wygrał 4 na 9 swoich pojedynków. Wielki powrót Polakowi będzie chciał zepsuć 3 zawodnik rankingu wagi ciężkiej. Ricardo Prasel w swoim debiucie na KSW 68 rozprawił się z Michałem Kitą. Niemiec na KSW 70 będzie chciał podtrzymać passę i wygrać kolejną walkę. Omielańczuk natomiast do walki przystępuje po dwóch porażkach i zrobi wszystko by wrócić na zwycięskie tory.

 • 93.0 kg: Ivan Erslan (11-1, 7 KO) vs. Rafał Kijanczuk (11-4, 10 KO)

Kto wyjdzie zwycięsko z polsko-chorwackiego starcia w wadze półciężkiej na KSW 70? Ivan Erslan do tej pory pojawiał się na 3 galach KSW. 2 wygrane starcia przedzielił porażką na KSW 56, gdzie w walce o mistrzowski pas przegrał z Tomaszem Narkunem. Po drugiej stronie oktagonu stanie znany z bardzo mocnych uderzeń Rafał Kijanczuk. Popularny "Kijana" swój debiut w organizacji zaliczył na gali KSW 68 nokautując Yanna Kouadja. Zawodnik z Chełma ma na swoim koncie serie 3 zwycięstw. 10 z 11 wygranych kończył nokautem! Zapowiada się kawał dobrego pojedynku. W roli faworyta tego starcia stawiany jest Chorwat, dużo wskazuje również na to iż, walka zakończy się nokautem któregoś z fighterów.

 • 120.2 kg: Marek Samociuk (3-2) vs. Izu Ugonoh (1-1)
 • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) vs. Bartosz Leśko (11-2)
 • 83.9 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. Jason Wilnis (2-0)
 • 52.2 kg: Anita Bekus (5-2) vs. Roberta Zocco (3-3)
 • 83.9 kg: Albert Odzimkowski (11-6) vs. Tommy Quinn (8-5)
 • 70.3 kg: Łukasz Rajewski (11-7) vs. Francisco Barrio (9-2)

KSW 70 - Ekspert+

Dla fanów sportów walki mamy eksperckie wyzwanie związane z zakładami na MMA. EKSPERT+ to rodzaj zakładu, w którym Fortuna proponuje określoną liczbę walk do typowania. Jeżeli Klient prawidłowo wytypuje wszystkie starcia z postawionego kuponu otrzyma dodatkowy bonus.

KSW 70 - oferta bukmacherska

Dla wszystkich fanów KSW przygotowaliśmy również ofertę bukmacherską na galę KSW 70, którą znajdziesz tutaj.


Sprawdź jakie promocje bukmacherskie przygotowaliśmy dla naszych użytkowników! Więcej ciekawych artykułów ze świata sportu znajdziesz na naszym blogu.