FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

KSW 67 - co trzeba wiedzieć?

KSW 64 co trzeba wiedzieć o nadchodzącej gali?


KSW, czyli konfrontacja sztuk walki, jest organizacją założoną w 2004 roku, promującą walki MMA. Pierwsza gala odbyła się 27 lutego 2004 roku. KSW jest liderem w Europie wśród organizacji związanych z MMA. Jest to także jedna z największych organizacji na świecie skupiająca najlepszych zawodników. Gala KSW 67 z niezwykle interesującą i mocno sportową kartą walk odbędzie się 26 Lutego w hali Global EXPO w Warszawie. Co trzeba wiedzieć o nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 67?

Transmisja KSW 67 - gdzie oglądać?

Galę KSW 67 będzie można obejrzeć jedynie na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się gala KSW 67?

Start gali KSW 67 będzie miał miejsce 26 lutego 2022 około godziny 20:00.

Gdzie odbędzie się gala KSW 67?

Gala KSW 67 odbędzie się w hali Global EXPO w Warszawie.

Gdzie obstawiać galę KSW 67?

Najszerszą ofertę prematch i live na wydarzenia związane z KSW 67 znajdziesz na Fortunie. Fortuna z KSW związała się umową sponsoringową, a to zobowiązuje. W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach KSW możesz obstawiać:

 • kto wygra,
 • liczbę rund,
 • w której rundzie zakończy się pojedynek,
 • w jaki sposób zakończy się walka,
 • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

Kto będzie walczył na KSW 67?

Karta walk na KSW 67:

 • 120.2 kg: Philip de Fries (20-6, 4 KO) vs. Darko Stosić (16-4, 10 KO)

Hitowe starcie w walce wieczoru! Pojedynek o mistrzostwo w kategorii ciężkiej. Najdłużej urzędujący na tronie Philip de Fries skrzyżuje rękawice z niepokonanym do tej pory w wadze ciężkiej, Darko Stosiciem. Anglik de Fries już po raz 6 będzie bronił pasa, pokonując przy tym takich zawodników jak Tomasz Narkun czy Michał Kita. Natomiast Serb jak do tej pory nie znalazł sobie równego w starciach w federacji KSW i tym sposobem zapracował sobie na walkę mistrzowską. Zdecydowanym faworytem bukmacherów w walce o pas wagi ciężkiej na KSW 67 jest Anglik Philip de Fries, jednak w klatce wszystko się może wydarzyć

 • 77.1 kg: Andrzej Grzebyk (18-4, 11 KO) vs. Adrian Bartosiński (10-0, 9 KO)

Walka dwóch bardzo mocnych zawodników wagi półśredniej. Andrzej Grzebyk podchodzi do walki z Bartosińskim po udanym rewanżu na Litwinie Mariusu Zaromskisu. Młodszy o 4 lata Adrian Bartosiński w swojej zawodowej karierze nie przegrał jeszcze ani razu. Na galach KSW występował dwa razy i obu swoich przeciwników znokautował. Co więcej tylko jedna z jego 10 zawodowych walk kończyła się decyzją sędziowską. Obaj panowie są również blisko walki o tytuł z Roberto Soldiciem, można powiedzieć, że walczą o dużo więcej niż tylko wygrana. Zła krew panująca między oboma fighterami mówi nam, że możemy spodziewać się bardzo dobrego widowiska. Faworytem bukmacherów jest Grzebyk, jednak Bartosiński na pewno tanio skóry nie sprzeda.

 • 80 kg: Igor Michaliszyn (8-2, 2 KO) vs. Idris Amizhaev (10-4, 5 KO)

Wiele ludzi domagało się debiutanckiej walki Igora Michaliszyna w KSW. Mówisz - masz. Polski debiutant skrzyżuje rękawice również z debiutantem Rosjaninem Idrisem Amizhaev'em, który do karty walk wskoczył na kilka dni przed startem gali. Bukmacherzy w tej walce wyżej stawiają umiejętności Polaka i to on jest faworytem pojedynku.

 • 68.5 kg: Filip Pejić (15-6-0) vs. Dawid Śmiełowski (8-0-0)

Dla Chorwata będzie to starcie numer 7 w organizacji KSW. Jednak do tej pory udało mu się zwyciężyć tylko w dwóch pojedynkach z Filipem Wolańskim oraz Sebastianem Rajewskim. Rywalem popularnego "Nitro" będzie niepokonany debiutant w federacji KSW Dawid Śmiełowski. Niezwykle efektownie walczący 27 latek wszystkie ze swoich zawodowych pojedynków kończył przez nokaut lub poddanie. Według bukmacherów pojedynek ten będzie niezwykle wyrównany z minimalną przewagą Dawida Śmiełowskiego. 

 • 65.8 kg: Adam Soldaev (5-1-0) vs. Pascal Hintzen (7-0-0)

Walka debiutantów. Niepokonany od 5 lat w swojej zawodowej karierze Adam Soldaev zmierzy się z Niemcem Pascalem Hintzenem. Obaj fighterzy mogą pochwalić się znakomitymi seriami zwycięstw i walka ta zapowiada się niezwykle emocjonująco. 5 zwycięstw z rzędu Polaka kontra seria 7 wygranych Niemca. Z pewnością to będzie bardzo zacięty debiut dla obu zawodników. A jak prezentują się kursy? Eksperci niemal jednogłośnie stawiają na zwycięstwo Adama Soldaeva. 

 • 61.2 kg: Shamil Banukayev (7-1-0) vs. Zuriko Jojua (7-1-0)

Gala KSW 67 debiutantami stoi! Kolejne starcie żółtodziobów jeżeli chodzi o federację KSW. 26 letni Niemiec Banukayev do swojego pierwszego pojedynku w KSW podchodzi z 7 zwycięstwami, z czego aż 6 skończył przed czasem, raz nawet odbierając przytomność swojemu przeciwnikowi. Strach się bać! Niemiec skrzyżuje rękawice z Gruzinem Zuriko Jojuą. Zawodnik ten ma na koncie sześć kolejnych zwycięstw, a dotychczasową karierę budował walcząc na mniejszych galach w Rosji i na Ukrainie. Bukmacherzy oceniają ten pojedynek jako bardzo wyrównany, z lekką przewagą kursową na Gruzina.

 • 83.9 kg: Arkadiusz Kaszuba (3-0-0) vs. Borys Borkowski (3-1-0)

Po porażce w debiucie i kontuzji do klatki wraca spragniony krwi Borys Borkowski, który w kategorii średniej zmierzy się z debiutantem Arkadiuszem Kaszubą. Obaj fighterzy mają na swoim koncie po 3 zwycięstwa. Jak będzie tym razem? Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Arkadiusz Kaszuba.

 • 70.3 kg: Oskar Szczepaniak (2-0-0) vs. Yann Liasse (5-1-0)

Dla obu zawodników będzie to pierwsza walka w federacji KSW. Oskar Szczepaniak ma na swoim koncie dwa zawodowe starcia, które zakończył decyzją na swoją korzyść. Natomiast pierwszy w historii KSW Luksemburczyk przez ostatnie 3 lata stoczył 5 walk. Wszystkie z nich kończył przez nokaut lub poddanie. Kursy wskazują na Szczepaniaka, ale jak zakończy się walka przekonamy się 26 lutego na gali KSW 67.Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na naszym blogu.