FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat

Dlaczego warto zaznaczać zgody marketingowe?

Dlaczego warto zaznaczać zgody marketingowe

Dlaczego warto zaznaczać zgody marketingowe?

Chcesz być na bieżąco z nowościami oraz bonusami w Fortunie? Dzięki zaznaczeniu zgód marketingowych będziesz pierwszym, który dostanie informacje na temat różnego rodzaju promocji w Fortunie. Podczas rejestracji zaznacz zgodę na otrzymywanie od nas informacji przez sms-y lub e-maile, a my gwarantujemy, że nie będziemy spamować Twoich skrzynek niepotrzebnymi wiadomościami.

Czym są zgody marketingowe?

  • Terminem „zgody marketingowe” określamy Twoją zgodę na otrzymywanie informacji o najnowszych ofertach i dodatkowych usługach. Dzięki nim od razu dowiesz się o bonusach, promocjach i konkursach.

Jakie są benefity zaznaczenia zgód marketingowych?

  • Przede wszystkim każdy z graczy, który zaznaczy zgody marketingowe będzie na bieżąco z informacjami o wszystkich naszych promocjach i bonusach.
  • Najszybciej dowiesz się o najnowszych funkcjach wprowadzanych na naszą stronę, takich jak np. Betbuilder.
  • Zgody są dobrowolne i możesz je odwołać w każdej chwili.

Jak zaznaczyć zgody marketingowe w Fortunie?

  • Zgody marketingowe zaznaczasz przy rejestracji, przy wypełnianiu wszystkich danych osobowych. Klikając te zgody będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami w Fortunie.

Dlaczego warto zaznaczać zgody marketingowe?


  • Jeśli posiadasz już konto w Fortunie, a nie masz zaznaczonych zgód marketingowych wystarczy wejść w zakładkę "Moje konto," wybrać folder "ustawienia" a następnie wejść w "moje zgody" i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji

Dlaczego warto zaznaczać zgody marketingowe?


Sprawdź jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie! Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na naszym blogu.