FORTUNA

Android aplikacja

Turniej Najwyższych Kursów

Turniej Najwyższych Kursów

Startuje nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, a wraz z nim Turniej Najwyższych Kursów w Fortunie. Co weekend, a także dodatkowo w trakcie najważniejszych zawodów sezonu będziemy nagradzać graczy z najwyższymi kursami na wygranych kuponach zawierających skoki narciarskie. Tak jak w Pucharze Świata u nas również punktuje czołowa 30, która zbiera też punkty do klasyfikacji generalnej. Sprawdź szczegóły konkursu. 

Zasady konkursu: 

Kanały: strona internetowa, aplikacja, mobilna, punkty przyjmowania zakładów 

Typ zakładu: SOLO, AKO

Oferta: prematch i live

Kupony: kupony zawierające wyłącznie zakłady związane ze skokami narciarskimi (konkurs łączy się z ofertą Happy Hours oraz AKO Bonusy)

Konkurs nie obejmuje zakładów anulowanych, kuponów przegranych, wypłaconych wcześniej w ramach early-cash-out, postawionych w ramach Maxikombi, AKO Boost i Ekspert+, kuponów typu "bezpieczny" z min. 1 zdarzeniem przegranym

Konkurs dotyczy wyłącznie zakładów zawartych i rozstrzygniętych do ostatniego dnia w ramach poszczególnych etapów Konkursu

Jednemu graczowi przysługuje w ramach danego (każdego) etapu Konkursu jedna nagroda, bez względu na liczbę zawartych zakładów.

Nagroda w postaci Darmowego Zakładu wypłaconego w punktach Fortuna Klub Plus zostanie przypisana do ikonta gracza lub karty Fortuna Klub Plus następnego dnia po zakończeniu każdego z etapów do godz. 23:59


Wyniki 1 etapu - PŚ Wisła

miejsceużytkownikkurs pktkupon
1Slavkomir1947285,21100 20.00 / 501.97
2thatul1991149,990 30.00 / 3 561.62
3Mucha15novum93,2880 10.00 / 456.02
4elkaaa2285,375 2.00 / 150.13
5KaMiLlo7983,9570 10.00 / 397.14
6Krzysiek987679,8165 4.00 / 280.93
7Leonidas4872,260 3.00 / 190.61
8Marwid70,6155 10.00 / 621.37
9Mefiu15268,5450 10.00 / 603.15
9adiii15268,5450 10.00 / 603.15
11bartosz125268,5435 2.00 / 120.63
11MarioForever68,5435 2.00 / 120.63
13BOMBA90166,4635 2.00 / 116.97
14Dziobek1056,5335 2.00 / 55.28
15kakashi195752,1935 2.00 / 91.85
16Sebastian98949,0635 18.05 / 779.27
17kubak199947,9935 2.00 / 84.46
18szymon291045,3235 5.00 / 199.41
19MIELaga45,0235 10.00 / 396.18
20OLA05044,5225 3.00 / 117.53
21drullaag42,1125 2.00 / 74.11
22pindzio9241,5425 2.00 / 73.11
23gral00041,5425 2.64 / 96.51
24Karol717241,5425 2.87 / 105,28
25Arturo160440,3225 2.00 / 70.96
26funfootball40,3225 3.58 / 127.02
27typer24738,4825 2.00 / 67.72
28maciej93z38,0825 2.44 / 81,77
29donkryju38,0825 7.00 / 234,57
30loboda9637,2525 20.00 / 655.60
30FunOF37,2525 3.00 / 98.34
30hotsexytoy37,2525 2.30 / 75.39


Kalendarz rywalizacji:

etap konkursumiejscedata
1Wisła21-22.11.2020
2Kussamo28-29.11.2020
3Niżny Tagił05-06.12.2020
4MŚ w Lotach11-13.12.2020
5Engelberg19-20.12.2020
6Obersdorf28-29.12.2020
7Ga-Pa31.12.2020-01.01.2021
8Incbruck02-03.01.2021
9Bischoschofen05-06.01.2021
10Titisee-N09-10.01.2021
11Zakopane16-17.01.2021
12Lahti23-24.01.2021
13Willingen30-31.01.2021
14Zhangjiakou13-14.02.2021
15Rasnov19-20.02.2021
16MŚ w skokach 1 27-28.02.2021
17MŚ w skokach 2 05-06.03.2021
18Oslo 13-14.03.2021
19Lillehammer 15-16.03.2021
20Trondheim17-18.03.2021
21Vikersund20-21.03.2021
22Planica26-28.03.2021


Punktacja i nagrody:

miejscepunktacja & nagrody weekendowe w PLNnagrody klasyfikacja generalna w PLN
11001050
290950
380850
475750
570650
665550
760450
855350
950250
1045250
1135250
1235250
1335250
1435250
1535250
1635250
1735250
1835250
1935250
2035150
2125150
2225150
2325150
2425150
2525150
2625150
2725150
2825150
2925150
3025150


Więcej szczegółów w regulaminie