FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat
Pucharowy Snajper

Pucharowy Snajper

Wtorek oznacza powrót europejskich pucharów! W tym tygodniu czeka nas między innymi starcie Barcelony z Napoli czy Interu z Atletico!

Emocje z Ligą Mistrzów oznaczają Fortunową promocję! Zapraszamy do skorzystania z lubianego przez Was Snajpera, gdzie wystarczy kupon za "dwójkę", aby grać o wysokie kwoty! Stawiając w aplikacji mobilnej możesz zyskać aż 100 zł! Sprawdź warunki promocji, wybierz swój bonus i wygrywaj!

Zasady promocji:  • Data: 20.02.2024, w godz. 17:00 - 19:00

  • Warunek - Snajper 50: w trakcie trwania promocji wpłać min. 2 zł, posługując się kodem promocyjnym "bonus1". W ciągu następnych 2 godzin zagraj kupon AKO lub SOLO, zawierający wyłącznie zdarzenia PREMATCH z oferty na piłkarską Ligę Mistrzów z kursem min. 10.00 za min. 2 zł. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, poza wygraną otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP. Z tej promocji skorzystać możesz grając jedynie w przeglądarce i na stronie mobilnej.


  • Warunek - Snajper 100: w trakcie trwania promocji wpłać min. 2 zł, posługując się kodem promocyjnym "bonus2". W ciągu następnych 2 godzin zagraj kupon AKO lub SOLO, zawierający wyłącznie zdarzenia PREMATCH z oferty na piłkarską Ligę Mistrzów z kursem min. 10.00 za min. 2 zł. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, poza wygraną otrzymasz bonus w wysokości 100 zł w punktach FKP. Z tej promocji skorzystać możesz grając jedynie w aplikacji mobilnej.


  • Uwaga: w trakcie obowiązywania promocji można wybrać tylko jeden bonus, do którego przypisany jest odpowiedni kod promocyjny (patrz: tabela wyżej). Po wybraniu jednego z bonusów nie ma możliwości skorzystania z drugiego

Trwa wysyłanie kuponu...