FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat
Pucharowy Selekcjoner

Pucharowy Selekcjoner

Oczekiwanie dobiegło końca, we wtorek wraca Liga Mistrzów! Tegoroczna faza pucharowa zapowiada się wyśmienicie. Już we wtorek wyjazdowe mecze zagra Manchester City (z Kopenhagą) oraz Real Madryt (z RB Lipsk), a dzień później Bayern podejmie Lazio, a Real Sociedad Paris Saint-Germain. 

Powrót europejskich pucharów musi się wiązać z Fortunową promocją! Zapraszamy do Selekcjonera, z którym sam możesz wybrać swój bonus. Grając w aplikacji mobilnej możesz zyskać trzykrotnie więcej! Sprawdź warunki promocji, wybierz swój bonus i wygrywaj!

Zasady promocji:  • Data: 13.02.2024, w godz. 17:00 - 19:00

  • Warunek - Dokładka 30: w trakcie trwania promocji wpłać dowolną kwotę korzystając z kodu promocyjnego „bonus1”, następnie w ciągu 2 godzin postaw kupon SOLO lub AKO z kursem min. 3.50, zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty PREMATCH na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów za min. 30 zł. W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz nagrodę o wartości 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę. Z tej promocji skorzystać możesz grając jedynie w przeglądarce i na stronie mobilnej.


  • Warunek - Dokładka 90: w trakcie trwania promocji wpłać dowolną kwotę korzystając z kodu promocyjnego „bonus2”, następnie w ciągu 2 godzin postaw kupon SOLO lub AKO z kursem min. 3.50, zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty PREMATCH na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów za min. 30 zł. W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz nagrodę o wartości 90 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę. Z tej promocji skorzystać możesz grając jedynie w aplikacji mobilnej.


  • Uwaga: w trakcie obowiązywania promocji można wybrać tylko jeden bonus, do którego przypisany jest odpowiedni kod promocyjny (patrz: tabela wyżej). Po wybraniu jednego z bonusów nie ma możliwości skorzystania z drugiego

Trwa wysyłanie kuponu...