FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat
HIGH League - zakłady tylko w Fortunie

HIGH League - zakłady tylko w Fortunie

HIGH League - nowa organizacja na polskiej scenie MMA

W karcie pojedynków galach HIGH League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzeń będziemy mieli okazję obejrzeć w klatce HIGH League mnóstwo, kojarzonych nie tylko przez młodzież, gwiazd internetu. 

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. „Lexy” czy „Natsu,” "pashaBiceps" czy "Owca," Alberto czy "Robur" - to tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy na galach HIGH League!

HIGH League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. Podczas imprez będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L i inni twrócy z podwórka rapowego i nie tylko.

CZWARTA GALA HIGH LEAGUE JUŻ 17 WRZEŚNIA 2022 - SPRAWDŹ KARTĘ WALK!

Gdzie obstawiać HIGH League?

Niewątpliwie bardzo popularnym w ostatnim czasie stało się obstawianie różnego rodzaju freak-fightów. Wielu młodych kibiców wyczekuje kolejnych gal takich jak HIGH League, by móc spotkać się ze znajomymi i puścić kupon na zwycięstwo swoich ulubionych influencerów. Pełna oferta zakładów prematch i live na walki HIGH League jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej. 

W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach HIGH League możesz obstawiać:

  • kto wygra,
  • liczbę rund,
  • w której rundzie zakończy się pojedynek,
  • w jaki sposób zakończy się walka,
  • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.
Co więcej, dla naszych nowych użytkowników przygotowaliśmy specjalny przewodnik o tym jak obstawiać pojedynki na galach HIGH League.


HIGH League 1 - "Lexy" vs. "Natsu"

Pierwsza gala HIGH League odbyła się 28 sierpnia 2021 roku w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Walką wieczoru na HIGH League 1 był pojedynek dwóch bardzo popularnych influencerek. W klatce naprzeciw siebie stanęły uwielbiane przez najmłodsze pokolenia Lexy Chaplin oraz Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Main event gali HIGH League 1 wygrała przedstawicielka Teamu X przez jednogłośną decyzję sędziów.

Na gali kibice mogli też zobaczyć pierwsze w historii freak-fightów starcie niskorosłych. W walce między Maciejem „Big Jackiem” Jaremą oraz Jakubem „Carlito” Olewińskim, zwycięstwo poprzez TKO w drugiej rundzie odniósł Big Jack. Poniżej przedstawiamy kto jeszcze walczył na gali HIGH League 1, jak przedstawiała się karta walk i jak kończyły się pojedynki?

WalkaZwycięzca
Lexy Chaplin vs. Natalia "Natsu" Karczmarczyk "Natsu" przez decyzję sędziowską
Aniela "Lil Masti" Bogusz vs. Ewa Brodnicka"Lil Masti" przez TKO, runda 3
Adrian "Medusa" Salamon vs. Maciej Rataj"Medusa" przez poddanie, runda 3
Piotr „Bonus BGC” Witczak vs. Jakub "Japczan" Piotrowicz "Japczan" przez jednogłośną decyzję sędziów
Josef Bratan vs. Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" BystrzyckiJosef Bratan przez jednogłośną decyzję sędziów
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs. Sebastian “Bunio” Szabunio i Kamil Kossakowski"Lukas TV" przez TKO, runda 3 (Kossakowski wyeliminowany w rundzie 2, Bunio w rundzie 3)
Maciej "Big Jack" vs. Jakub "Carlito" Olewiński"Big Jack" przez TKO, runda 2
Kuba Nowaczkiewicz vs. Przemek "Kolar" Kolarski Nowaczkiewicz przez TKO (kontuzja), runda 2


HIGH League 2 - "pashaBiceps" vs. "Owca"

Walki gwiazd i influencerów na drugiej gali HIGH League kibice mogli podziwiać 5 lutego 2022 roku w TAURON ARENIE, w Krakowie. Main Eventem gali było starcie, w formule bokserskiej Jarosława "pashy" Jarząbkowskiego oraz Michała "owcy" Owczarzaka. Pojedynek ten zakończył się w drugiej rundzie, gdzie "pasha" efektownie znokautował przedstawiciela ekipy Warszawski Koks.

W drugiej walce wieczoru (tzw. Co-Main Evencie) wystąpiła bohaterka poprzedniej gali Lexy Chaplin, która już w pierwszej rundzie pokonała przez techniczny nokaut inną influencerkę, Agatę „Fagate" Fąk.

Na gali HIGH League 2 kibice mogli podziwiać również pojedynek mistrzowski nikorosłych, w którym "Mini Majk" rozprawił się z powracającym zwycięstwie na HIGH League 1 "Big Jackiem." A jak kończyły się pozostałe pojedynki na HIGH League 2?

WalkaZwycięzca
Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Michał "owca" Owczarzak “pashaBiceps” przez TKO (poddanie), runda 2
Lexy Chaplin vs. Agata “Fagata” Fąk Lexy Chaplin pokonała przez TKO (brak aktywnej obrony), runda 1
Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs. Maciej "Big Jack” Jarema"Mini Majk przez jednogłośną decyzją sędziów
Norbert "Dis" Gierczak vs. Maciej "Zony" Zoniuk"Dis" przez jednogłośną decyzję sędziów
Piotr „Czuux” Czupryn vs. Piotr "Edzio" Bylina"Edzio" przez poddanie (duszenie), 1 runda
Jakub Nowaczkiewicz vs. Hubert "Dredziasty" WęzkaJakub Nowaczkiewicz przez TKO, runda 2
Alan "Alanik" Kwieciński vs. Denis "Bad Boy" Załęcki"Bad Boy" przez jednogłośną decyzją sędziowską
Konrad Karwat vs. Mariusz "Super Mario" SobczakKonrad Karwat przez TKO, runda 2


HIGH League 3 - Alberto Simao vs. Marcin Dubiel

Trzecia gala HIGH League odbyła się 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. W walce wieczoru wystąpił Alberto Simao, naprzeciw którego stanął Marcin Dubiel.

Na gali HIGH League 3 kibice mieli okazję zobaczyć również walkę dwóch sympatycznych Robertów, a mianowicie Roberta “Robura” Orzechowskiego oraz Roberta Burneikę. Oprócz wspomnianych wcześniej zawodników, w klatce zobaczyliśmy między innymi Denisa i Dawida Załęckich czy Lil Masti. Działo się! Sprawdźcie jak kończyły się walki na HIGH League 3.

WalkaZwycięzca
Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn “Don Diego” przez jednogłośną decyzję sędziów
Alberto "Alberto" Simao vs. Marcin Dubiel “Alberto” przez jednogłośną decyzję sędziów
Robert “Robur” Orzechowski vs. Robert Burneika„Robur WK” przez techniczny nokaut (kontuzja rywala), 1 runda
Aniela "Lil Masti" Bogusz vs. Zusje Astafiewa"Lil Masti" przez jednogłośną decyzję sędziów
Ewa Brodnicka vs. Kamila "Kamiszka" WybrańczykEwa Brodnicka przez jednogłośną decyzję sędziów
Łukasz "LukasTV" Wdowiak vs. Kamil KossakowskiKamil Kossakowski przez jednogłośną decyzję sędziów
Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs. Alan "Alan Człowieku" Godziński"Alan Człowieku" przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze), 1 runda
Paweł "Scarface" Bomba vs. Mateusz "Tarzan" Leśniak"Tarzan" przez techniczny nokaut (uderzenia), 1 runda
Alan "Alanik" Kwieciński (2-5) vs Dawid "Crazy" Załęcki (0-0)"Crazy" przez techniczny nokaut (trzy nokdauny), 1 runda


HIGH League 4 - Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs. Lexy Chaplin

Gliwice, przygotujcie się na niezłe mordobicie na gali HIGH League 4! Po trzech pierwszych galach, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez freak-fightowych fanów, pora na galę HIGH League 4. Czwarta gala HIGH League odbędzie się 17 września w ARENIE GLIWICE. Takiego show jeszcze nie było! W walce wieczoru kibice będą mogli zobaczyć wielki rewanż! Lexy Chaplin vs. Natsu! Będzie się działo. Wiemy również, że na gali wystąpi Artur Szpilka, który zmierzy się z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Już po konferencjach widać, iż na gali HIGH League 4 będą mocne dymy. Czekamy z niecierpliwością!

HIGH League - oferta bukmacherska

Pełna oferta zakładów na walki HIGH League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.