FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat
GospoDycha

GospoDycha

Już w czwartek czekają nas trzy spotkania w Fortuna Pucharze Polski! Zaczniemy w Krakowie, gdzie Cracovia podejmie Zagłębie Lubin, potem przeniesiemy się do Łodzi, by śledzić starcie ŁKS-u z Rakowem Częstochowa, a zakończymy w Tychach, gdzie miejscowy GKS postara się napsuć krwi warszawskiej Legii. 

Jako sponsor rozgrywek, przygotowaliśmy unikalną promocję dla naszych Graczy! Przewidujecie problemy faworytów lub deszcz bramek? To coś dla Was! Spełnij warunki promocji, stawiając kupon za min. 30 zł i graj o bonus, którego wysokość uzależniona jest od liczby bramek strzelonych przez gospodarzy czwartkowych spotkań! Każdy taki gol to 10 zł w punktach FKP! Sprawdź szczegóły poniżej.

Zasady promocji:


  • Warunek: : w trakcie trwania promocji, w godz. 12:00 - 15:00 dokonaj wpłaty na kwotę min. 30 zł, korzystając z kodu promocyjnego „Fortuna”, następnie w ciągu 1 godziny postaw kupon min. 3 AKO (zawierający przynajmniej 3 zdarzenia, wszystkie z oferty PREMATCH na Fortuna Puchar Polski) z kursem min. 2.0 za min. 30 zł. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 2.11.2023.
  • Bonus: Jeśli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz 10 zł w punktach FKP za każdą bramkę zdobytą przez Cracovię, ŁKS Łódź i GKS Tychy w regulaminowym czasie gry (bez dogrywki i rzutów karnych) w meczach Fortuna Pucharu Polski w dniu 2.11.2023.
Regulamin promocji - GospoDycha”

Trwa wysyłanie kuponu...