FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat
Fortuna na Mistrzostwa

Fortuna na Mistrzostwa

Fortuna sprzyja tym, którzy dobrze się bawią! Już 20 listopada rozpoczynają się wyczekiwane przez wszystkich kibiców Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. Z tej okazji mam dla Was parę niespodzianek, które na pewno Was zadowolą! A co się za tym kryje? Jak na razie wszystko kręci się wokół fazy grupowej. Zaczynamy mundial! 2 tygodnie różnych promocji i konkursów, czyli to co nasi typerzy lubią najbardziej. Co więcej na czas Mistrzostw Świata wszystkie bonusy wypłacane będą w KASIE, a to oznacza, że to Ty zadecydujesz czy przeznaczysz je na dalszą grę, czy wypłacisz na swoje konto. Teraz rozsiądź się wygodnie w fotelu i sprawdź szczegóły poszczególnych akcji.AKO Master

Start fazy pucharowej na Mistrzostwach Świata w Katarze może oznaczać tylko jedno. Myślę, że dokładnie wiecie co się święci. POWRÓT AKO MASTERA! Konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. A na MŚ w puli aż 200 000 złotych! Postaw zwycięski kupon za min. 10 zł, zaczynając od 5 AKO, a kończąc na minimum 15 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie, możesz wziąć udział w podziale 200 000 zł!


Selekcjoner

Co dwa bonusy to nie jeden! Start ćwierćfinałowych meczów MŚ 2022 to doskonała okazja do skorzystania z jednej z dwóch promocji do wyboru. Wszystko kręci się wokół Betbuildera, od Ciebie zależy czy skorzystasz z Zakładu bez Ryzyka i dostaniesz zwrot za przegrany kupon, czy z Dokładki i otrzymasz bonus do wygranej. Wystarczy, że dniach 09-10.12.2022 w godz. 15:00 - 17:00 wykonasz depozyt za min. 20 zł lub 50 zł z kodem Bonus1 lub Bonus2 i spełnisz warunki, któregoś z nich.


Promocje zakończone:

  • Najlepsze Otwarcie

  • Zakładaj Wygraną

  • Mecz o wszystko. Przegrana = zwrot 50 zł

  • Polska gola!

  • Farciarz na Live

  • Obie strzelą = Ty wygrywasz

  • NiespoZAKŁAD