FORTUNA

Android aplikacja

Wiadomość

Ekspert+

Ekspert+

Nie zwalniamy tempa. Tym razem przygotowaliśmy coś dla prawdziwych sportowych znawców. Sprawdź nasz nowy produkt – EKSPERT+

Pasjonaci krajowych i zagranicznych rozgrywek piłkarskich dobrze wiedzą, że kupony typu Ekspert to szansa na naprawdę wysoką wygraną. Do tej pory Ekspert w Fortunie dotyczył wyłącznie wszystkich spotkań w danej kolejce w pojedynczych rozgrywkach (Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów itd.) Teraz wszystkim graczom dajemy szansę wytypowania nawet 20 pojedynków, z różnych lig, w ramach jednego, eksperckiego kuponu.

Wybór meczów należy wyłącznie do Ciebie. Minimalna stawka za zakład typu EKSPERT+ wynosi 5 złotych. Maksymalna wygrana to rzecz jasna 601 000 zł.

Nie przejmuj się już dłużej starciami drużyn, które potrafią położyć nawet najlepiej skonstruowany kupon. Po prostu dobierz dodatkowy mecz z innej ligi i stawiaj na najlepiej znane Ci zespoły.

Oprócz rozgrywek piłkarskich EKSPERT+ obejmie również zdarzenia z innych dyscyplin, w zależności od aktualnej oferty sportowej.

To nie wszystko. Gracze, którzy zdecydują się obstawić więcej spotkań w ramach kuponu EKSPERT+ mogą otrzymać wyższy bonus procentowy.

  • Min. 8 spotkań na kuponie = +11% do wygranej
  • Min. 10 spotkań na kuponie = +22% do wygranej
  • Min. 12 spotkań na kuponie = +33% do wygranej

Co więcej, poprawnie wytypowany EKSPERT+ to szansa na dodatkowy bonus w wysokości 5000 zł, dzielony pomiędzy autorów zwycięskich kuponów tego typu w danym tygodniu.

EKSPERT+ jest drugą z czterech nowości w ramach jesiennej kampanii Fortuny pt. „Produkt+“. Zarówno EKSPERT+ jak zeszłotygodniowe podniesienie limitu maksymalnej wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 PLN obowiązuje wszystkich graczy - tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z oferty zakładów online.