FORTUNA

Android aplikacja

Live chat Rozpocznij chat
Masz wiadomość Rozpocznij chat
Czwartkowy Snajper

Czwartkowy Snajper

Już w czwartek Legia Warszawa może przypieczętować awans z fazy grupowej Ligi Konferencji Europy! Do tego celu wystarczy im remis, lecz będzie o niego niezwykle trudno - nie mogą przegrać z czwartą drużyną Premier League, czyli Aston Villą.

Wcześniej na boisko wybiegną piłkarze Rakowa Częstochowa, którzy zmierzą się ze Sturmem Graz. Jeśli zależy im na uniknięciu zajęcia ostatniego miejsca w swojej grupie Ligi Europy, muszą zwyciężyć!

Aby jeszcze bardziej podkręcić emocje związane z tymi wydarzeniami, przygotowaliśmy dla Was promocję Snajper! Jak z niej skorzystać? W dniu 30.11.2023, w godzinach 17:00-18:00 dokonaj depozytu na dowolną kwotę, używając kodu promocyjnego "Fortuna". Jeśli wygrasz kupon z kursem min. 10.00, dorzucimy Ci dodatkową stówkę w bonusie! Sprawdź szczegóły poniżej!

Do startu promocji zostało:
0 dni
00 godzin
:
00 minut
:
00 sekund
Zasady promocji:

Skrócone zasady promocji Snajper

Data: 30.11.2023, godz: 17:00-18:00

Warunek: aby wziąć udział w promocji "Snajper", w trakcie jej trwania, wpłać min. 2 zł, korzystając z kodu promocyjnego „FORTUNA”. W ciągu następnej  1 godziny postaw kupon SOLO lub AKO z kursem min. 10.00 za dowolną stawkę, wyłącznie na zdarzenia z oferty PREMATCH. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz dodatkowe 100 zł w postaci punktów FKP, które możesz wykorzystać na dalsza grę.

Trwa wysyłanie kuponu...