FORTUNA

Android aplikacja

Wiadomość

600 000+ w Fortunie

600 000+ w Fortunie

Fortuna stawia na wysokie wygrane! Jesienną ofensywę w ramach kampanii Produkt+ zaczynamy od mocnego uderzenia, czyli od 600 000 +

Chcąc dać naszym Klientom jeszcze więcej z gry podwyższamy limit maksymalnej wygranej do 601 000 tysięcy złotych! Nie musisz już dłużej rozbijać swoich kuponów, by zgarnąć naprawdę poważne pieniądze. Spełniaj marzenia grając kupony z wyższym AKO.

Od dzisiaj nieważne ile zdarzeń obstawisz – zawsze masz szansę zdobyć 601 000 tysięcy złotych. Lubisz grę o wysoką stawkę? 600 000+ jest właśnie dla Ciebie.Wykorzystaj wiedzę o sporcie, bukmacherski nos typera i odmień swoje życie z Fortuną.

Wprowadzając 600 000+ stajemy się liderem polskiego rynku bukmacherskiego w kolejnej kategorii. 601 000 tysięcy złotych to zdecydowanie najwyższa możliwa kwota do wygrania u legalnie działających w kraju bukmacherów. Nowa propozycja Fortuny dotyczy graczy obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak również korzystających z oferty online. 

600 000 + to dopiero pierwsza z czterech nowości przygotowanych przez Fortunę w ramach kampanii Produkt+. Kolejne listopadowe poniedziałki będą stały pod znakiem następnych zmian i ulepszeń produktowych, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie graczy na jeszcze lepszą ofertę, a co za tym idzie jeszcze większe emocje.